Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Tiernapoikakilpailu 2016

Alkukilpailu la 19.11.2016 klo 10-14:30, Rotuaarilla
Finaali su 20.11.2016 klo 12-15 Rotuaarilla

Alkukilpailun aikataulu, la 19.11.2016

Klo Ryhmä Kotipaikka Sarja
10:00 Tiernatytsyt Oulu Yleinen
10:20 Leevin laulajat Oulu Mukaelmat
10:40 Musiikkiluokan tiernatytöt Oulu Yleinen
11:00 Rajakylän tiernatytöt Oulu Yleinen
11:20 TerwaOulun Tiernapojat Oulu Perinne
11:40-12:40 TAUKO
12:40 Tervakaupungin puhaltajat Oulu Mukaelmat
13:00 CandoMinin tiernatytöt Espoo Mukaelmat
13:20 Ynnin pojat Oulu Perinne
13:40 Tiernamaan kulkijat Oulu Yleinen
14:00 Madekosken Tiernat Oulu Yleinen